Fotografie

V životě je důležité nikdy nelitovat toho co jste udělali.

14. října 2012 v 10:29 | Will Freeper

Zdravím,já vim,zase jsem tu 100 let nebyl a opět to tu vyprahlo i přes to že jsem sliboval že už se to nebude opakovat - sliby,chyby. Ani jsem se neozval jestli jsem přežil let nebo tragicky zahynul, jak jsem se měl a že by jsem přidal nějaké fotky? Popravdě vám řeknu že když jsem přijel byl jsem hrozně zklamanej, přednastavil jsem asi 5 článků a dohromady sklidil asi 3 komentáře, prostě bída. Já vim že s mojí aktivitou nemůžu nic extrémního čekat ale furt jsem tak nějak podvědomě doufal. Jinak dovolená byla skvělá,měl jsem se fanfárově a přivezl jsem si skoro 200 fotek. Jenže já krypl jsem tak línej že se mi ani nechce je upravovat. Včera už jsem řekl že musim prostě něco udělat, a tak jsem upravil aspoň malinkou část z nich. Dneska vám sem přidávám 16 fotek z Rhodosu. Já vim, nejsou nějaké světoborné. Úprava je hnus, některé fotky stojí za vyliž prdel (pardon) a ještě je toho málo. Nevím proč ale furt uvažuju o tom že se zase přestěhuju, já vim je to zbytečné, návštěvnost neni jenom o url adrese ale hlavně o kvalitě obsahu blogu a o aktivitě admina. Furt jsem doufal že nebudu tak línej a budu aspoň dělat něco na tom počítači ale jediný co na něm dělám je že aktualizuju statusy,komentuju,lajkuju a přidávám si fotky na fb. Je to mor, je to něco hrozného, ale kdyby jsme ten facebook neměli, nikdo si nás za tejden (max. dva) nepamatuje. Ano, tak špatně na tom jsme. Nebudu to protahovat stejně si to nikdo nepřečte takže tady jsou aspoň ty fotky...FOTKY NEJSOU POPOŘADĚ!


Jedna fotka z východu slunce. Focená z letadla:)

VÍCE FOTEK V CLÉM ČLÁNKU!

Dramatický návrat

8. září 2012 v 10:30 | Will Freeper


Po delší době (necelý měsíc) mě zase chytla fotící nálada.Bohužel dnešek byl deštivý a tak jsem nikam do přírody vyrazit nemohl,ale zkusil jsem improvizovat a vzal jsem si svou malou 5ti měsíční sestřičku jako modelku!Je skvělá jenom neumí chvilku vydržet v klidu takže fotit jí je obtížné a k tomu ještě ten debilní foťák!Ať už jsou VÁNOCE,ať už mám svůj Nikon D3100♥!No některé fotky jsou buď hodně nekvalitní nebo jsou trošku máznuté,vlastně kavlitní jsou jenom dvě nebo tři :D.Ti,ktěří sledují můj flickr a devART tak už fotky mohli vidět o dost dříve.Fotek není moc protože se mi po 10ti minutách vybila baterka ale i tak jsou celkem pěkné,snad se budou líbit!:)

Přiblížená (zmenšená) verze spodní fotky,hrozně mě zaujalo zaostření oka.

Další fotky v CELÉM ČLÁNKU!

Naplnil jsem své touhy

11. srpna 2012 v 16:49 | Will Freeper

Dnes jsem byl po hooodně dlouhé době fotit.Myslím že vzhledem k tomu jaký jsem sebou měl foťák (5,1 mpx :D) vznikly celkem fajn fotky.Některé vypadají dokonce jako kdyby byly foceny zrcadlovkou.Všechny kytky na fotkách máme buď na zahradě,nebo jsou ze sousedovic zahrady nebo jsem je fotil na procházce :D.Snad se vám budou líbit :)


Fialky,ty jsem fotil ještě doma než jsem vyrazil :)

Další fotky v celém článku!
 
 

Reklama