Listopad 2012

Pokud uděláte chybu,snažte se jí napravit.

3. listopadu 2012 v 12:09 | Will Freeper |  Diary
Zdar,nadpis asi mluví za všechno teda aspoň pro lidi s IQ nad stovku. Udělal jsem chybu a teď se budu snažit jí napravit. Ta chyba bohužel neni jenom jedna, ale pro vás bude pouze jedna podstatná, ostatní si prozatim nechám pro sebe. Takže opět jsem se tu kolem dvou týdnů neobjevil a zase to tu zpustlo. Vlastně spíš bych řekl že to tu zpustlo už dávno a teď to jenom pokračuje. Jak to teda napravit?

Tak v první řadě vás budu otravovat rekonstrukcí, ta bude trvat max. týden. Na co se po rekonstrukci můžete těšit? Tak nechal jsem se inspirovat mým věrným affkem Sinead a začal jsem si dělat handmade blbosti do pokoje. To znamená že založim rubriku kde si budete moct omrknout moje výtvory a u některých přidám i návod aby jste to mohli taky zkusit. Dál se těšte na nový lay a celkově chci tenhle blog udělat takovej živější, to chátrání mě štve.

Řešim takový drama,já vim většinou takovýhle kokotiny (pardon) řeší holky ale mě tohle docela baví. Všichni co viděli mojí fotku tak ví že jsem byl obarvenej na blond,moje pravá barva je taková světle-středně hnědá a teď jsem obarvenej na tmavě hnědou a furt uvažuju že bych zase zkoušel postupně zesvětlovat na ten blond, co myslíte?:D

pro porovnání..

1.)blond (půl roku zpět) 2.)tmavě hnědá (teď) 3.)moje světle-středně hnědá (asi dva měsíce zpět)

..omlouvám se že na tý třetí fotce ta barva neni moc vidět ale lepší nemám:).
Tak jakou?:D

Tak,z debaty o vlasech se vrátíme zase k rekonstrukci. Takže rekonstrukce začíná dneškem a měla by končit max. do příští soboty. Těšte se na novinky a těšte se jak určitě zas něco poseru:D.

Zatím,čágo bélooooo.

REKONSTRUKCE 3.11. - 10.11.