Únor 2012

Layouty na blog.cz

28. února 2012 v 14:04 | WilliamUPOZORNĚNÍ:Všechna hesla potřebná ke stažení souborů zní "x-art" vzhledem k názvu mého starého blogu.Pokud vám systém nevezme heslo x-art tak zkuste "g-ate" nebo "decode".
Layout "Pink Flowers" nejspíš nebude vycházet protože je založen na mottě které je nyní omezeno na 225 znaků,pokud ale budete mit zájem se pokusit nastavit si ho skrz volitelný horní box tak přeji hodně štěstí!
Většina layoutů mají návod ještě na staré nastavování blog.cz proto dejte obrázek s názvem "okraje stránky" do "pozadí stránky" a obrázek s názvem "pozadí stránky" dejte do "vnějšího okraje".
TÍM ŽE SI LAYOUT STÁHNETE SOUHLASÍTE S PRAVIDLY!

REKONSTRUKCE 27/2/12

27. února 2012 v 15:45 | William |  Diary
Zdravím a zároveň se loučím.Omlouvám se, že jsem se tady tak dlouho neukázal ale nejdřív jsem neměl pro článek grafiku,poté jsem nemohl na týden na počítač (rodinné neshody) a pak jsem byl týden na horách a proto se ozývám až teď.Mrzí mě to ale musím udělat rekonstrukci a obnovit/upravit všechny rozcestníky apod. aby to tady bylo trošku přehlednější.Teď momentálně dělám rozvržení nového layoutu a vymýšlím nějaké vychytávky.Očekávám že rekonstrukce bude trvat týden až dva ale spíš sázím na ten týden, je však možné že ani ten týden to trvat nebude.Má oblíbená Hannach se přestěhovala,můj kamarádíček TheKufi má nový layout a drahá Freezy má pro nás spoustu novinek.To se toho za ty tři týdny stalo a to není všechno.Omlovám se, že se moc nerozepíšu ale přece jen na mne tlačí čas a stejně jsem vám jen potřeboval oznámit novou myšlenku s rekonstrukcí takže se s vámi prozatím loučím...

Au revoir


Špatná vlastnost bude nakonec poražena tou horší.

1. února 2012 v 20:59 | William |  Diary
Zdravím,od posledního článku ubylo pár dní a já udělal pár věcí ale skutečně jen pár.Jsem tam neskutečně línej, že ani lenost třetího řádu a to hraní na počítači, už mě nebaví.No to je hnus, jsem tak línej, že ani na počítač se mi nechce, je to normální?Dobře přejdu k jinému tématu a to k vysvědčení.Tak co jak jste dopadli?Já celkem v pohodě vlastně to dopadlo lépe než mělo.Ze tří dvojek se mi nakonec vyklubaly pouze dvě chvalitebné.Dnes jsme s mamkou spekulovali na jakou školu půjdu a stále se rozhoduji mezi počítačovkou (že bych dělal grafiku), průmyslovkou (poté bych mohl být projektant nebo architekt) a nebo gymplem jenže když mám gympl a neudělám vysokou tak je to v prd*li takže ho nejspíš ze seznamu vyřadíme.Včera jsem dělal wallpaper na objednávku pro mého úžasného kamaráda Kufiho.

Dnes pro vás mám jen dvě choré animace, jednu s Nicki Minaj (Stupid Hoe) a druhou s Lanou Del Rey (Born To Die).Mimochoděm pokud jste slyšely/i nové album od Lany tak si můžete přečíst super recenzi znovu od Kufiho a to zde.Dál tu mám jednu signaturu a blend.Mizím tak užívejte zbytky či začátky svých životů protože jste zrozeni pro smrt.

1x blend + 2x animations + 1x signature
imagebam.comimagebam.com